Перейти до основного вмісту

Про конференцію

 Конференція молодих дослідників-зоологів (КМДЗ) є традиційною щорічною конференцією, яку проводить Рада молодих дослідників Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України.

Наша конференція об’єднує молодих учених з наукових установ та закладів вищої освіти України, а також гостей із зарубіжжя. 

З архівом Конференції можна ознайомитись на сторінці РМД Інституту зоології за посиланням.

Попередня КМДЗ відбулася минулого року на наступний день після ракетного удару 10 жовтня 2022 року. Незважаючи на руйнівні наслідки для усієї енергетичної системи України, ми разом із учасниками конференції успішно провели подію у онлайн форматі. На конференції вперше провели гумористичні секцію, що неабияк підняла бойовий дух наукової спільноти. Після завершення конференції був проведений Круглий стіл за темою "Зоологічні дослідження під час та після війни".  Основною метою круглого столу було пошук шляхів вирішення проблем, пов’язаних із впливом військових дій на зоологічні дослідження в Україні, і, зокрема, на потребу моніторингу і збереження біорізноманіття території та акваторії України та оцінки стану природно-заповідного фонду держави під час війни та після її завершення, збереження наукових колекцій, які становлять національне надбання України, а також важливість навчання студентів-зоологів, екологів та еволюційних біологів і підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації. Подія мала значну підтримку у присутніх та викликала активне обговорення. За результатами круглого столу було складено резолюціюЗ матеріалами конференції можна ознайомитись за посиланням.

Не зважаючи на обставини, Оргкомітет конференції продовжує свою щорічну роботу та готується до проведення чергової конференції у 2023 році.

Перемога завжди за нами! 

Слава Україні!

Популярні дописи з цього блогу

Конференція молодих дослідників-зоологів-2023

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у  Конференції молодих дослідників-зоологів-2023! Орієнтовні дати проведення:  25–26 жовтня 2023 року. Будемо раді вітати молодих вчених наукових, науково-освітніх та природоохоронних установ із доповідями, що висвітлюють результати оригінальних досліджень у галузі зоології, фауни, систематики, екології, еволюції, морфології та поведінки тварин, а також палеонтології, зоогеографії та охорони тваринного світу, використання ГІС-технологій та інструментарію SMART у природничих дослідженнях. Формат проведення –  онлайн. Форма участі –  очна.  Наша конференція традиційно проводиться очно, і ми дуже сподіваємось почути ваші доповіді і поспілкуватися з вами, хоч і в онлайн режимі. Ми також розуміємо, що планувати зараз дуже важко, і розглядаємо можливість заочної участі, як особливе виключення в сучасних складних обставинах. Організатори:  Рада молодих дослідників Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України. Доповіді:  пленарні  (за запро

Конференції молодих дослідників-зоологів-2023

Шановні колеги! 25 та 26 жовтня 2023  року в Інституті зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України відбудеться «Конференція молодих дослідників-зоологів-2023». Формат проведення –  онлайн . Захід відбудеться із застосуванням «Zoom». Форма участі –  очна . Напрямки роботи: зоологія, фауна, систематика, екологія, еволюція, морфологія та поведінка тварин, палеонтологія, зоогеографія та охорона тваринного світу. Мова конференції — українська, англійська. Увага! Додаткові заходи після конференції: 26 жовтня   о 14:00 – Круглий стіл " Зоологічні дослідження та експертна діяльність у воєнний час ". На Круглому столі будуть розглянуті питання наукової роботи зоологів в умовах роботи на деокупованих та замінованих територія, оцінка завданих руйнувань, аналіз змін фауни в результаті воєнних дій, наявні успіхи та подальші перспективи популяризації та залучення спільноти до громадянської науки. Програму конференції та круглого столу можна завантажити нижче.